HİZMETLER


SAÇ EKİMİ

SAÇ EKİMİ


Saç Ekimi ve saç ekimi yöntemleri, kimler saç ekimi yapabilir, nerelerde saç ekimi yaptırılmalı, tıraşlı-tıraşsız saç ekimi ve daha bir çok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ


"Tıraşsız Saç Ekimi"
veya diğer bilenen adıyla "Tıraşsız Fue" son yıllarda uygulanmaya başlayan "Normal Fue" yönteminden farklı olarak saçın tek bir telinin bile kesilmediği "Saç Ekim Tekniğidir."

KADINLARDA SAÇ EKİMİ

KADINLARDA SAÇ EKİMİ


"Kadınlarda Saç Ekimi," Tıraşsız Fue Yöntemi ile artık sorunsuz ve başarılı bir şekilde yapılmakta. Tıraşsız Fue'de tek bir tel saç bile kesilmediğinden kişi ertesi gün işine veya normal hayatına dönerken saç ekimi yaptırdığı büyük ölçüde belli olmamaktadır.

KAŞ EKİMİ

KAŞ EKİMİ

Kaş Ekimi, genetik veya kozmetik gibi farklı nedenler ile kaşlarında azalma yaşayan, kaşlarını kaybeden kişiler için Fue Yöntemi ile saç veya vücut kıllarından alınan köklerin, kaş ekimi yapılacak bölgede açılan mikro kanallara doğru açı ve yönde ekilmesidir. Bu yöntem ile ekim yapılan kaşları, doğal kaştan ayırmak neredeyse imkansızdır.

SAKAL-BIYIK EKİMİ

SAKAL-BIYIK EKİMİ

Sakal Bıyık Ekimi, genetik veya farklı nedenler ile az sayıda sakal-bıyık sahibi olan ya da hiç sakal-bıyık sahibi olmayan kişilerin öz güven ve dış görünüşlerinde iyileştirme istemeleri sonucu Fue Yöntemi ile yapılan ekim işlemidir.

YARA ve YANIK İZİNE EKİM

YARA ve YANIK İZİNE EKİM

Yara, Yanık ve Dikiş İzine Ekim; saçlı deri, kaş, sakal, bıyık gibi bölgelerde yara, yanık ve ameliyat izlerinden kaynaklanan rahatsız edici boşlukların ekim yapılarak doldurulması mümkündür.

Doktora Sor

Ücretsiz ön inceleme randevusu ve diğer sorularınız için bize ulaşın

WhatsApp Hattı